Податкове право і податкові спори

У ході більше ніж десятирічного досвіду наших юристів у врегулюванні податкових спорів в рамках українського та міжнародного законодавства, судового захисту клієнтів в MS Partners сформувалася така схема роботи з податкового права.

На початковому етапі реєстрації діяльності або вже в процесі діяльності − консультування щодо вибору правильної та безпечної схеми роботи з точки зору податкового законодавства. Вибір форми оподаткування, оптимізація та мінімізація податкових ризиків з різних аспектів податкових зобов'язань − ПДВ, податок на прибуток, єдиний податок, транспортний податок, податок на майно, податок на дохід фізичних осіб.Ви зможете уникнути проблем з фіскальними органами, грамотно вибудувати податкову звітність, перестанете жити в очікуванні штрафів і кримінальної відповідальності.

  • Податкові перевірки перестануть бути стресом і гасінням пожеж у вашій організації.

Також ми працюємо з клієнтами, які звертаються до нас вже після проведення податкових перевірок - − з питань оскарження результатів, судового та адміністративного оскарження висновків податкової, розблокування податкових накладних, − або супроводжуємо клієнтів у процесі проведення перевірки. Це дає можливість бізнесу уникнути штрафів або істотно їх зменшити, уникнути судових витрат на ведення податкових спорів.

Міжнародна експертиза і співробітництво з провідними європейськими партнерами дозволяє нам забезпечувати юридичну підтримку при масштабуванні бізнесу і виході на зарубіжні ринки.

Замовити послугу

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

We respect your privacy and will never share your data with any third party