Європейське право

Юридична підтримка компаній і приватних осіб в рамках європейського права передбачає глибоке розуміння процедури ведення судових процесів та знання тонкощів не тільки європейського законодавства, а й законодавств кожної конкретної країни Європейського Союзу. З іншого боку, вивчення величезного обсягу інформації без напрацьованого практичного досвіду ведення юридичної практики і судових справ не може гарантувати якісного юридичного супроводу проектів міжнародного європейського права. Поверхневий підхід тут загрожує серйозними фінансовими ризиками втратою репутації на українському і міжнародному ринках.

Партнери MS Partners мають багаторічний міжнародний досвід роботи з клієнтами європейського права, успішної співпраці з Комісією ЄС в рамках проектів у сфері імпорту товарів і послуг на ринки європейських країн, супроводу подачі заяв і скарг клієнтів на ім'я генеральних директорів Комісії, включаючи директорат з питань міжнародної конкуренції, подачі скарг Омбудсмену ЄС, представництва інтересів клієнтів в Європейському суді.

  • Ми допомагаємо компаніям та асоціаціям у сфері моніторингу торгових пропозицій і проведення тендерних процедур, консультуємо з питань укладення договорів відповідно до вимог українського та європейського права, згідно з принципами UNIDROIT.

Також ніша партнери забезпечують юридичну підтримку проектів міжнародного розвитку у сфері надання послуг і проведення робіт, розробляють технічні пропозиції, координують роботу партнерів всередині консорціумів.

Проводимо переговори та юридичні консультації, пов'язані з розміщенням іноземних інвестицій на території України та ЄС, допомагаємо в пошуку партнерів для створення спільних підприємств, супроводжуємо підписання імпорно-експортних договорів з Incoterms, а також забезпечуємо захист інтересів клієнта в разі виникнення конфліктів в різних юрисдикціях і правових ситуаціях, згідно з принципами ad-hoc, інституційного примирення і арбітражних процедур.

Замовити послугу

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

We respect your privacy and will never share your data with any third party