Реєстрація компаній у США, Європі, Великобританії

Відкриття закордонного офісу або представництва − серйозний крок на етапі росту і масштабування компанії. Можливість отримати додаткову конкурентну перевагу для бізнесу, рішення з оптимізації оподаткування і гарантії для міжнародних клієнтів − ви працюватимете на їх території, в межах правового поля країни представництва, згідно з іноземною юрисдикцією.

  • Ми допомагаємо компаніям уникнути можливих труднощів і помилок на етапі реєстрації в іноземній юрисдикції.

Зокрема, пов'язаних з вибором правильної структури бізнесу, пошуком зарубіжних банків, які працюють з резидентами України, відкриттям рахунків, підготовкою документів іноземною мовою, вибором платіжної системи з урахуванням особливостей вашого виду діяльності.

MS Partners має кореспондентські офіси в Нью-Йорку і Лондоні, наші представники спілкуватимуться з вами рідною мовою, прекрасно орієнтуючись при цьому «у внутрішній кухні» відкриття бізнесу в США, Великобританії, Європі. Ви заощадите час і сили, уникнете додатковихфінансових витрат, пройшовши цей шлях з досвідченим партнером-резидентом. У нас є досвід підготовки всіх необхідних персональних і корпоративних документів для успішного відкриття банківських рахунків в юрисдикціях Швейцарії, Австрії, Чехії, Кіпру.

  • Ви також можете довірити нам бухгалтерське обслуговування вашої компанії за кордоном.

Ми знаємо, в які організації, коли і які звіти подавати, як платити податки, робимо це вчасно і згідно з вимогами законодавства. При цьому вартість бухгалтерських послуг для вас буде нижчою, ніж пропозиції локального ринку.

Замовити послугу

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

We respect your privacy and will never share your data with any third party