про компанію

про нас

Бізнес існує для того, щоб заробляти гроші. Ми розуміємо підприємців, знаємо, як важко іноді буває примирити юридичну сторону питання з реаліями ведення малого і середнього бізнесу в Україні, вимогами клієнтів і ринку. Цінуємо довіру наших клієнтів і намагаємося бути чесними і відкритими, знаючи, що клієнт довіряє нам серйозні для нього речі.

Юридичні послуги, безумовно, це бізнес, в якому ми працюємо, прагнемо бути найкращими і піклуємося про свою репутацію. Це справа, яку ми любимо, це наше життя і наша стихія. Ми з вами граємо на одному полі, при цьому прагнемо, щоб нам було комфортно один з одним у вирішенні юридичних завдань.

Кожен з наших партнерів — професіонал з багаторічним міжнародним досвідом ведення юридичних та судових справ

АРТЕМ МАЗУР

Адвокат, партнер

Основна спеціалізація — міжнародне право, IT право, реєстрація компаній в США, Європі, Великобританії.

Більше 10 років консультує організації та підприємців з юридичних аспектів міжнародної діяльності. Працює зі стартапами та IT-компаніями з перших кроків розвитку бізнесу, включаючи реєстрацію компанії і торговельної марки в Україні та за кордоном, отримання патентів і дозволів, складання договорів і документів, відкриття банківських рахунків, реєстрацію платіжних систем, податкове планування  — і до масштабування успішно діючого бізнесу з виходом на міжнародні ринки.

У своїй професійній діяльності успішно поєднує практику ведення IT бізнесу і експертність в юридичному супроводі проектів міжнародного масштабу.

Поставити запитання Артему

ОЛЕКСАНДРА ШИМБОРСЬКА

Адвокат, керуючий партнер

Основна спеціалізація — договірне і податкове право, легалізація та юридичний супровід бізнесу, захист інтелектуальної власності, захист персональних даних згідно з європейським законодавством (GDPR).

Має більш ніж 10-річний практичний досвід врегулювання податкових спорів і судового захисту клієнтів з податкового права, оскарження висновків податкової за результатами перевірок. Консультує підприємців щодо вибору форм ведення бізнесу, видів діяльності, оптимальної схеми оподаткування, допомагає в оцінці ризиків і перспектив розвитку проектів.

Допомагає клієнтам у питаннях юридичного оформлення відносин і складання договорів з партнерами, співробітниками, клієнтами, договорів співпраці між українським представництвом і зарубіжної материнською компанією. Експерт з європейського права у сфері захисту персональних даних громадян Європейського союзу.

Поставити запитання Олександрі

ХУАН РАМОН ІТУРРІАГАГОІТІА

Адвокат, радник

Основна спеціалізація — міжнародне європейське право, юридичний супровід комерційних договорів в рамках іноземних юрисдикцій, міжнародний комерційний арбітраж.

Член Мадридської колегії адвокатів, радник в Міжнародному арбітражному суді при Міжнародній торговій палаті в Парижі, засновник приватної юридичної фірми (Бельгія, Брюссель), представляє інтереси клієнтів у Віденському арбітражному суді.

Має багаторічний міжнародний досвід роботи з клієнтами з європейського права, юридичного супроводу тендерних процедур і підписання контрактів на території ЄС, успішної співпраці з Комісією ЄС за проектами імпорту товарів і послуг на ринки європейських країн, захисту інтересів клієнтів в Європейському суді.

Поставити запитання Хуану