IT право, стартапи

ІТ право сьогодні − це одна з найбільш динамічних галузей юридичної практики. Ринки ІТ продуктів і послуг, аутсорсингу розробки програмного забезпечення розвиваються стрімкими темпами та приносять мільярдні обороти компаніям-учасникам.

З юридичної точки зору ми працюємо з тими ж питаннями організації діяльності − реєстрація IT стартапів і компаній в Україні і за кордоном, вибір структури бізнесу і оптимальної форми оподаткування, аналіз ризиків і перспектив розвитку проекту, складання договорів з працівниками та партнерами.

  • Ми знаємо зсередини і враховуємо специфіку роботи IT галузі.

IT право тісно пов'язане з міжнародним договірним правом. Якщо ваші замовники і клієнти знаходяться в Європі, Великобританії, США, вам не уникнути питань захисту персональних даних і визначення судової юрисдикції при складанні міжнародних договорів.

  • Важливо передбачити захист ваших інтересів і відповідність вимогам українського законодавства.

Ми вільно розмовляємо і пишемо англійською мовою, це дозволяє нам готувати англомовні договори для IT-компаній згідно з вимогами міжнародного договірного права права. Такі як, наприклад, Договір про нерозголошення конфіденційної інформації (NDA, Non-disclosureagreement), Угода про неконкуренцію (NCA, Non-compete agreement або NCC, Non-compete clause), Угода між компанією і користувачами продуктів і послуг, що регламентує вашу відповідальність та очікуваний рівень сервісу (SLA, Service level agreement).

Замовити послугу

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

We respect your privacy and will never share your data with any third party