Міжнародний комерційний арбітраж

Для компаній, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, при укладанні комерційних договорів з іноземними партнерами важливо розуміти процедуру врегулювання спорів і конфліктних ситуацій. Поширеною практикою в цьому випадку є вирішення конфлікту не через судову систему України або іншої країни за домовленістю, а звернення до Міжнародного комерційного арбітражного суду.

  • У порівнянні з веденням судових процесів в державних судах, при зверненні в арбітражний суд вирішення спірних ситуацій, як правило, відбувається швидше, обходиться дешевше і гарантує більший ступінь конфіденційності.

До того ж, сторони самостійно приймають рішення щодо ведення процесу розгляду спору, наприклад, про місце проведення засідання, матеріального права, яким регулюватиметься їх договір, мову судочинства, про призначення арбітрів.

Перевагою роботи з MS Partners є те, що ви отримуєте комплексний юридичний супровід від моменту укладення міжнародних договорів, яке включає юридично правильне оформлення договору до вирішення спору в арбітражному суді. Працюючи з нами, Вам не потрібно буде самостійно шукати судового представника за кордоном, наші партнери представлятимуть ваші інтереси українською, російською, англійською, іспанською, німецькою та французькою мовами. Ми співпрацюємо з Міжнародним арбітражним судом у Відні, що обумовлено адекватною ціновою політикою в порівнянні з іншими юрисдикціями і зручністю ведення судового процесу.

Замовити послугу

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

We respect your privacy and will never share your data with any third party