Problem solver

Уміння знаходити вихід в складних ситуаціях є однією з найцінніших рис, необхідних для ведення бізнесу. Однак не всі проблеми можна вирішити власними силами або зусиллями працівників компанії. Часто клієнти звертаються до нас на етапі, коли зі свого боку вони вже зробили все можливе для пошуку рішень. Як правило, в таких ситуаціях потрібен досвідчений погляд збоку, і часто допомога в юридичній площині.

Ми беремо на себе вирішення проблеми клієнта до отримання бажаного результату, використовуючи для цього всі необхідні ресурси та інструменти. Суть не в тому, що ми проконсультуємо і розповімо, що робити вам, а в тому, що ми вирішимо вашу проблему. Така послуга називається Problem solver.

  • Юристи MS Partners досконало розбираються в правовому полі, мають багаторічний різносторонній досвід у веденні юридичної практики, цивільного врегулювання і судового вирішення конфліктів.

Це допомагає нам побачити проблему з різних ракурсів. Напрацьовані галузеві зв'язки і міжнародний досвід дозволяють нам шукати шляхи вирішення не тільки в межах юридичної практики. Завдання, з якими ми працюємо, можуть стосуватися таких сфер, як право, економіка, податки, банківська сфера, логістика та ін.

Ми пропонуємо комплексне рішення та індивідуально підходимо до кожного проекту, визначаємо цілі, детально вивчаємо проблему, озвучуємо ризики і можливі шляхи вирішення, аналізуємо відносини і процеси з різних позицій учасників конфлікту, спільно з вами обираємо варіанти дій, формуємо команду для вирішення поставленого завдання і працюємо для досягнення необхідного результату, виконуючи всі необхідні дії, аж до ведення судового процесу в разі потреби.

Замовити послугу

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

We respect your privacy and will never share your data with any third party