Легалізація і супровід бізнесу

Ваш проект росте і розвивається, є клієнти, оплати і розуміння перспектив. Саме час задуматися про легалізацію підприємницької діяльності.

Ми допоможемо зареєструвати компанію або ФОП, проконсультуємо щодо вибору форм ведення бізнесу, видів діяльності, оптимальної схеми оподаткування, проаналізуємо ризики і перспективи розвитку проекту. Допоможемо з відкриттям банківських рахунків і реєстрацією платіжних систем, складанням договорів зі співробітниками та партнерами, організацією ведення бухгалтерського обліку та податкової звітності.

Інший варіант − ви задумалися про продаж чинного бізнесу. Для оцінки вартості важливо, які юридичні та бухгалтерські документи побачить ваш потенційний покупець.

  • Ми допоможемо грамотно «упакувати» ваш актив: зареєструвати при необхідності компанію, захистити інтелектуальну власність, зареєструвати торговельну марку, юридично оформити відносини з партнерами, співробітниками, договори з клієнтами.

Окремий напрямок − це підготовка договорів та юридичне оформлення відносин між українським представництвом і зарубіжною материнською компанією, договорів про нерозголошення конфіденційної інформації (NDA), аудит відповідності бізнесу вимогам європейського права щодо захисту персональних даних громадян Європейського Союзу (GDPR COMPLIANCE AUDIT).

Ми розуміємо підприємців і в кожній ситуації намагаємося примирити юридичну сторону питання з реаліями ведення малого і середнього бізнесу в Україні, вимогами клієнтів і ринку. Ми говоримо зрозумілою мовою і гнучко підходимо до формування цін на юридичні послуги.

Замовити послугу

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

We respect your privacy and will never share your data with any third party